-50%

Круг полірувальний FARECLA G MOP (Made in England) чорний, діам.150, м'який / М14
374 ₴
189 ₴
- В наявності
- Код: GMH 618
+380 (67) 114-66-24
Дмитро- +380 (67) 385-45-25Ігор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ще більше на сайті компанії: https://crmarket.com.ua/ua/
Оновлена версія популярного кола SGM-14:
- виготовлений в Англії,
- модернізовано склад поролону, що забезпечує чудове різання,
- збільшено довговічність порівняно з аналогами.
FARECLA STANDARD G-MOP Чорний з різьбою М14 м'який призначений для фінішної поліровки і особливо для темних лаків. Знімає сліди після поліровки, не викликає ефекту голограми.
Призначений для всіх видів лакофарбових покриттів.
Багатошаровий поролоновий коло забезпечує кращий обробний ефект і кращу зносостійкість
Покращує контроль роботи полірувальної машини
Пластмасова накладка оберігає від випадкового контакту при обробці поверхні
Спеціальна структура забезпечує затримку води всередині поролонового кола, поглинаючи тепло з оброблюваної поверхні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Farecla |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


