
Фарбопульт Walcom SLIM Kombat PRO HALO/HTE 1.3
13 400 ₴
- Під замовлення
- Код: W093013
Відправка з 08 квітня 2026- +380 (67) 385-45-25Ігор
Ще більше на сайті компанії: https://crmarket.com.ua/ua/
Walcom SLIM Kombat PRO HALO/HTE
У оновленій версії PRO фарбопульт набув більш досконалих характеристик, ставши легшими та ефективнішими у використанні. Зберігши надійність базової версії - магнієвий корпус з кевларовим посиленням, пристрій тепер має масу всього 280 грамів, що на 20% менше від базової моделі (340 грамів). Таке зниження ваги суттєво підвищує зручність експлуатації та знижує втому при тривалій роботі.
Walcom Slim Kombat PRO відрізняється підвищеною ефективністю: розширеним на 30% факелом розпилення та покращеною якістю атомізації матеріалу.
Основні переваги Walcom Slim Kombat PRO:
- Знижена на 20% вага – лише 280 грамів!
- Розширений на 30% смолоскип розпилення – до 36 см.
- Чудова атомізація та покращене нанесення матеріалів.
- Застосовуємо для базових, фінішних покриттів, ґрунтовок, а також продуктів на водній основі.
Комплектація: бачок, валіза, регулятор тиску повітря з манометром, ремонтний комплект, ключ, щітка, інструкція.
Гарантія, сервіс.
- Витрата повітря: 240 - 285 л/хв
- Діаметр сопла (Дюза): 1.3/1.4/ мм. (Одна з)
- Тиск: 1.5 - 2.5 бар
- Об'єм бачка: 680 мл
- Вага: 280 г
- Корпус: литий магнієвий сплав із кевларовим покриттям
- Розпилювальна головка: анодований алюміній
- Дюза: нержавіюча сталь
- Голка: нержавіюча сталь
- Ущільнення: PTFE (тефлон)
- Walcom SLIM Kombat PRO HALO/HTE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walcom |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.68 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 265 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.28 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 13 400 ₴



